Dental Implants in Istanbul with Esnan Dental Health and Oral Care Clinic

HAKKIMIZDA

Özel Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, İstanbul’da birinci şubesini 2007 Sultangazi’de, ikinci şubesini 2009 Esenler’de, üçüncü şubesini 2012 Beylikdüzü’nde ve 4. şubesini de 2015 yılında Topkapı – Cevizlibağ’da hizmete açmıştır. Özel konsept tasarımı ile uluslararası alanda hizmet verebilmektedir.

Sloganımız “Ağzınıza sağlık”, hedefimiz erken teşhis, parolamız hizmet vermek, sorumluluğumuz bilinçlendirmek, standardımız yüksek teknoloji ve maksimum hijyen, gayemiz memnun etmek, beklentimiz gülümsetmek…

HEKİMLERİMİZ

Esnan Dental ekibi 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da, en son teknoloji ve dünyanın her yerinden 1,2 milyondan fazla mutlu hasta ile gururla gelişmektedir.

TEDAVİLERİMİZ

Evinizden sadece fotoğraf veya diş röntgeni ile ihtiyaçlarınıza göre diş tedavi seçenekleri sunuyoruz. Sizleri havaalanından karşıladıktan sonra kliniğimizde uzmanlarımız sizlerle ilgileniyor. Deneyimli ekibimiz ve sizinle ortak bir kararla sizin için ideal tedavi seçeneğini bulmak için gerekli her türlü tıbbi testleri yapıyoruz.

Dental implants in Istanbul offer a state-of-the-art solution for those seeking to restore their smile and dental health.
An implant is an artificial tooth root made of suitable materials that is placed into the jawbone with the aim of restoring the function and aesthetics of missing teeth.

NEDEN ESNAN?

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Esnan Diş Hastanelerinde öncelikli hedefimiz en üst kalitede diş bakımı sunmaktır. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, sahip olabileceğiniz dişle ilgili endişelerinizi etkili bir şekilde ele alırken, olağanüstü müşteri hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Özel sterilizasyon odaları ile maksimum hijyen sağlıyor, ameliyathanelerimizde HEPA filtrasyon ile temiz hava sağlıyoruz. İçiniz rahat olsun, her zaman hizmetinizde olmaya kararlıyız.

  • Ücretsiz Tercüman
  • Konaklama ve Ulaşım
  • Deneyimli ve Uzman Diş Hekimleri
  • İmplantlar İçin Ömür Boyu Üretici Garantisi

ŞUBELERİMİZ

MUTLU HASTA GÖRÜŞLERİ

Esnan Dental ekibi 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da, en son teknoloji ve dünyanın her yerinden 1,2 milyondan fazla mutlu hasta ile gururla gelişmektedir.

“Tedavilerimi Esnan’da yaptırdım. Dt. Baran Bey’e zirkonyum ve dolgu tedavilerimi yaptırdım. Asistanı Beyza hanıma ve Baran beye ilgileri için teşekkür ediyorum. Kanal tedavimi yapan Selin hanıma, diş eti uzmanı Tülin hanım ve asistanı Cahide hanıma teşekkür ederim. Tedavi sürecim güzel geçti herkese tavsiye ediyorum.”

Google Reviews for Esnan Dental Clinics

“İmplantlarımı Esnan kliniğinde yaptırdım ve yapılan işin profesyonelliğinden ve kalitesinden çok memnunum. Doktor ve personel gerçekten harikaydı. Dr. Tuğba’nın her şeyi zamanında halletmek için harcadığı zaman ve çabayı da takdir ediyorum. Her şey çok verimli bir şekilde yapıldı. Çok teşekkür ederim Esnan ailesi…”

Trustpilot Reviews for Esnan Dental Clinics

“Üç yıldır gittiğim bir diş sağlığı merkezi. Tüm ekip çok ilgili ve işlerinde çok başarılılar. Her sorunuza cevap bulabileceğiniz, hasta ile ilgilenmekten asla ödün vermeyen bir merkez. Ayrıca Dt. Mesut Birol beye ve asistanı İrem hanıma işlerindeki başarılarından ve bana karşı olan sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Proven Reviews for Esnan Dental Clinics

Online Randevu

Ekip üyelerimiz kendilerini profesyonel hasta hizmeti sağlamaya adamıştır. Doktorlarımız alanlarında son derece deneyimli ve tanınmış uzmanlardır. Ayrıca HEPA filtrasyon teknolojisi ile donatılmış özel sterilizasyon odalarının kullanımı ile maksimum hijyen standartlarını sağlamaktayız.

Esnan Blog

En yeni uygulamalar, tedaviler ve en güncel haberler için blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.