Dt. Caner Çaklı

Özel Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Beylikdüzü Şubesi’nde mesul müdür yardımcısı ve diş hekimi olarak görev yapan Diş Hekimi Caner Çaklı, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı mesleki ilgi ve uzmanlık alanlarıdır.

Kurs ve Seminerler

  • Dijital ve Geleneksel Klinik İş Akışları Monolitik Zirkonya için Diş Kesimi, Retraksiyon,Ölçü- Prof Dr. Erhan Çömlekoğlu- 2022
  • Diş Hekimliğinde Dijital Dönüşüm – Dr. Sertaç Doğanay, Dr. Kübel İltan Özkut- 2020
  • İmplant Üstü Ölçü ve Gülüş Tasarımı – Prof. Dr. Erhan Çömlekoğlu – 22 Kasım 2018, İstanbul,Türkiye
  • Porselen Laminate ve Full Veneerler – Doç. Dr. Ali Murat Kökat, Doç Dr. Atila Ertan- 2017
  • Botulinum Toxin ve Dermal Filler Eğitimi – Dr. Melikcan Tokaç, Doç Dr. Güney Yılmaz- Aralık, 2016.
  • PRP, Mezoterapi, Derma Pen Eğitimi – Dr. Melikcan Tokaç, Doç Dr. Güney Yılmaz- Aralık, 2016.
  • DSD Concept Hands on Course by Dr Cansın Özgür, Christian Coachman, Livio Yoshinaga- Mart 2016

İlgi Alanları

Estetik Diş Hekimliği, Estetik Gülüş Tasarımı, Dijital İş Akımı ile Dental Uygulamalar, Porselen Lamina Uygulamaları, Emax Porselen, Zirkonyum Kaplamalar, İmplant Üstü Sabit ve Hareketli Protezler

canr çaklı 1
caner çaklı 2
caner çaklı 3
cane çaklı 4

Hasta Yorumları

“Hizmette ve kalitede çok üst düzey bir diş hastanesi. Bizi karşılayan Suna hanım ve tedavimizde bize öncülük eden Doktorumuz Mehmet Çelebi hocaya çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.”

“Muayenemi yapan Dr. Mehmet Emin Çelebi’ye ilgisi ve güzel planlaması için teşekkür ederim çok memnun kaldım. Asistanı Beyza hanıma da yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki tercih etmişim dediğim bir yer oldu.”

“Diş tedavilerim için gittiğim klinikte karşılamadan çok memnun kaldım. İlk muayene hekimi Mehmet Emin Çelebi’ye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Her şeyi detaylıca ve sabırla anlattı. Çok teşekkürler.”