Sosyal Sorumluluk Projeleri

Anaokul ve Kreş Öğrencilerine Ağız ve Diş Sağlığı Semineri

ESNAN ailesi olarak önleyici ve koruyucu diş hekimliği kapsamında ağız ve diş sağlığının çocuk yaşlarda öğrenilmesi gerekliliğini önemsiyor ve bundan dolayı anaokulu ve kreş öğrencilerine pedodontistlerimiz vasıtasıyla küçük seminerler gerçekleştiriyoruz.

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren ağız ve diş sağlığı konusunda en doğru bilgiyi onların dikkatini çekebilecek şekilde sunuyor, doğru ağız ve diş sağlığı alışkanlıkları edinmeleri için onları bilinçlendirmeye çalışıyor ve böylelikle ağız ve diş sağlığı konusunda sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Bununla birlikte bu proje kapsamında anaokul ve kreş öğrencilerini kurumlarımızda misafir ederek ağız ve diş muayeneleri gerçekleştiriyor, onlara küçük hediyeler takdim ediyoruz. Sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamak dileklerimizle…

Kızılay’a Kan Bağışı Projesi

Toplumsal dayanışmanın her zamankinden çok daha önemli olduğu şu günlerde kan stoklarındaki düşüşü önlemek adına bizler de destek oluyoruz. Özellikle Covid-19 sürecinde artan kan ihtiyacına ufacık da olsa markamız adına destek vermenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Bağışlayacağımız kan ile üç kişinin hayatına dokunabiliyor olmanın hissiyatından yola çıkarak planladığımız bu projede şubelerimizde bulunan çalışanlar ile destek vermeye çalışıyoruz. Çünkü İyilik Bizim Kanımızda Var!

Ufukta Umut Var

ESNAN ailesi olarak çocukların kaliteli şartlara sahip olmasını önemsiyor, onların gelecekleri için her fırsatta yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Kurtuluş Vakfının Ufukta Umut Var programının 12. Bölümüne katkı sağlayarak bir yavrumuzu sevindirmenin sevinci yaşadık. İyi ki varsınız çocuklar!